Konopex Ostrava

25.04.2022

Prěs víkend sme se zúčastnili pátého ročníku konopného festivalu KONOPEX 2022.

S pozitivní změnou české legislativy je konopí zase o krůček blíže k lidem. Na zahrádkách se mohou zelenat účinné a legální rostliny konopí s vysokým obsahem CBD a THC do 1 %.

Expozice se věnovali konopí a souvisejícímu sortimentu. Semena a sazenice konopí s obsahem CBD, pěstitelské indoor či outdoor vybavení, ale také expozice zaměřené na kosmetiku, potraviny nebo testování či zpracování nejen konopí, ale i dalších léčivých bylin.

Jsme velmi rádi, že jsme se výstavy zúčastnili, byla to pro nás veliká skušenost. Potkali sme množství skvělých a usmátých lidí, nové kamarády, obchodní partnery. Výstava nás posunula dál, chceme se ješte dále rozvíjet , rozšířit portfólio našeho sortimentu, nabízet ty nejkvalitnější produkty. Je neskutečně dobrý pocit dělat něco, co máme rádi a něco, co se lidem líbí, co jim pomáhá při léčbě, prevenci, regeneraci či spánku. Velice si ceníme možnost výměny zkušeností se zahraničnými partnery, a také identifikace najnovějších trendů.

Velmi pozitivní odezva návštevníků k našemu stánku, je pro nás největší potěšení, žene nás stále dál a ukazuje, že jsme na správné cestě.

Nadále se plánujeme účastnit podobných akcí abychom byli blíže k Vám, našim zákazníkům, abychom správně chápali Vaše potřeby a snažili se je v co nejvyšší míře uspokojit. Našim cílem je spokojený zákazník, jeho potešení z každodenního kvalitního života.